MateraceWysokoelastyczne Porównaj

ALTEZA TALALAY H3

Kolekcja Feretti

Wkład materaca ALTEZA TALALAY jest zrobiony z myślą o doskonałym podparciu ciała. Jest materacem siedmiostrefowym, a strefy w tym przypadku są dopasowane do wzrostu użytkownika. Taka unikatowa konstrukcja gwarantuje optymalne podparcie ciała użytkownika każdego wzrostu. Materac ALTEZA TALALAY jest produkowany w dwóch wersjach sztywności H2 / H3, a także w dwóch wysokościach 19 cm i 25 cm.

25 cm 7 150 kg
Wysokość Fyziosystem Obciążenie Twardość
Gdzie kupić? Pokrowiec materaca

Pokrowiec SILK bardzo wytworny i bardzo przyjemny w dotyku. Naturalne włókno jedwabne zawiera pożyteczne dla ludzkiej skóry ekstrakty. Nie rozwijają się na nim mikroorganizmy i chroni przed uczuleniami. Naturalny jedwab jest uzupełniony naturalnym włóknem bambusowym z właściwościami bakteriostatycznymi, co działa zbawiennie na ludzką skórę. Puszyste włókno typu HOLLOW-FILL jest produkowane na bazie silikonu. Nadaje mu wyjątkową sprężystość, puszystość, przepuszcza powietrze i jest przewiewne. Zastosowana gramatura 300 gram na m2 zwiększa komfort w użytkowaniu materaca. Tkanina ELASTAN współpracuje z elastycznym wkładem materaca. Chroni wkład przed zabrudzeniami.

Rdzeń materaca
    ALTEZA TALALAY to doskonałe połączenie trzech luksusowych materiałów. Podstawą materaca jest włoska piana CELLFLEX, o doskonałej elastyczności i przewiewności. Komfortowa warstwa materaca to płyta naturalnego lateksu Talalay, oparta na płycie antybakteryjnej piany Biogreen.
Parametry techniczne
Kolekcja Feretti
Wysokość 25 cm
Twardość
Fyziosystem 7 liczba stref sztywności
Obciążenie 150 kg
Rodzaj stelaża Tak
Pokrowiec pralny Tak, 60°C
Problemy zdrowotne
Gwarancja (roku) 15
Kategoria