Systemy łóżek

Systemy łóżek

Każdy model wezgłowia możemy połączyć z jednym z naszych modeli korpusów, co pozwala Państwu na indywidualny wybór odpowiedniego dla siebie łóżka. Wybierając łóżek macie Państwo możliwość wyboru z szerokiej gamy tkaniny tapicerskich i oraz nóżek meblowych. Wraz z łóżkiem otrzymujecie Państwo możliwość wyboru dodatków w postaci puf, foteli , sof, podnóżków w tej samej tkaninie co wybrane przez Państwa łóżko. Wszystkie nasze łóżka jesteśmy w stanie wyprodukować w rozmiarach od szerokości materaca 90 cm, tak aby także Wasze pociechy mogły się cieszyć nowym, pięknym, designerskim łożem.

korpus

Nasze łóżka są solidnie zapakowane w kartony, usprawniające ich bezpieczny transport od naszego magazynu, aż po miejsce zamieszkania klienta. Każde nasze łóżko jest solidnie skręcane przy pomocy wytrzymałych, solidnych śrub, nakrętek a montaż ułatwia Państwu zawsze prosta instrukcja montażu załączona do łóżka. Zastosowane nakrętki i śruby z gwintem metrycznym gwarantują możliwość bezproblemowego demontażu i ponownego montażu w razie zaistnienia potrzeby przeniesienia łóżka do innego lokalu.

korpus

BOXSPRING 22-32

Korpus boxspirng 22-32, to jeden z najbardziej zaawansowanych rozwiązań służących do komfortowego snu. Bardzo często rozwiązanie to spotykane jest w wysokiej klasy hotelach. Jest to solidna konstrukcja na ramie drewnianej, wyposażona w sprężyny nadające łóżku niebywałej sprężystości i elastyczności, poprawiając znacznie parametry stosowanego materaca. Boki korpusu są zawsze obszyte tą samą tkaniną, co wezgłowie, a na górze boxspirngu znajduje się specjalna, antypoślizgowa tkanina, skutecznie utrzymująca materac na swoim miejscu. Wysokość boków dla Państwa wygody stosujemy bądź 22 cm lub 32 cm. Umożliwia to sparowanie odpowiedniej wysokości boxspringu z wysokością wybranego materaca, aby jego użytkowanie nie stanowiło potem problemów. Niewątpliwie zaletą takiego rozwiązania jest szerokość łóżka równa szerokości wybranego materaca. Łóżko nie ma wtedy wystającej ramy poza materac.

korpus

BOXSPRING Mobile

Boxspring Mobile – to bardziej unowocześniona wersja korpus Boxspring 22-32. Korpus typu kontynentalnego został tutaj doposażony o płynną regulację położenia ciała na łóżku przy pomocy silnika elektrycznego sterowanego pilotem przewodowym lub bezprzewodowym, w zależności od preferencji Klienta. Tego typu rozwiązanie umożliwia przyjęcie najbardziej ergonomicznej pozycji snu, ale także ułatwia zmianę pozycji np. z leżącą do siedzącej dla osób mających już problemy z poruszaniem. Pozwala też na powiększenie funkcjonalności łóżka, np. przy czytaniu. Tego typu rozwiązanie doskonale współpracuje z materacami lateksowymi i piankowymi, wspomagając ich ergonomię. Nie nadaje się jednak dla materaców opartych na wkładzie sprężynowym bądź zawierającym w swojej strukturze maty kokosowe. Tak, jak wersja boxspring 22-32, ten rodzaj korpusu oszczędza miejsce w Waszej sypialni – jego szerokość jest równa szerokości materaca, a rama łóżka nie wystaje poza krawędzie materaca.

korpus

BOXSPRING Pojemnik UP MAXI

Boxspring pojemnik UP Maxi 40 i UP Maxi 100 to kompromis pomiędzy wygodą łóżka opartego na korpusie boxspring z funkcjonalnością pojemnika na pościel. Łóżko tego typu nie ma wystających elementów poza krawędzie materaca, oszczędza więc znacznie miejsce w Waszej sypialni, a jednocześnie oferuje dużą komorę służącą do przechowywania pościeli. Komora nie jest w żaden sposób dzielona, co daje jeszcze większą możliwość jej wykorzystania. Wersja UP Maxi 40 przeznaczona jest dla materaców o wadze do 40 kg, natomiast wersja UP Maxi 100 dla materaców cięższych (zawiera mocniejsze łączniki i siłowniki). Wysokość korpus w tym rozwiązaniu wynosi 32 cm.

korpus

Korspus tapicerowany UP Metal

Korpus tapicerowany UP Metal, to solidne rozwiązanie dla osób poszukujących łóżka umożliwiającego przechowywanie w komorze przedmiotów, ale chcą mieć jeden, wspólny materac partnerski. Dla Państwa wygody korpus ten oferowany jest z szerokością ramy 5 lub 8 cm, oraz wysokością ramy 30 lub 35 cm wysokości. Zawiera on stelaż na ramie metalowej, otwieranej od strony nóg przy pomocy siłowników gazowych, wyposażony w elastyczne listwy sprężynujące z drewna. Komora łóżka nie jest dzielona, co zwiększa możliwości jej wypełnienia, a łatwo usuwane dna pojemnika ułatwiają znacznie sprzątanie pod łóżkiem, bez konieczności jego przesuwania, czy demontażu. Materac w tej wersji wpuszczany jest w korpus, a do szerokość łóżka obliczamy doliczając szerokość ramy łóżka po obydwu stronach.

korpus

Korspus tapicerowany UP BV/NV

Korpus tapicerowany UP Double BV i UP Double NV, to korpus z pojemnikiem na pościel, ale przy zastosowaniu dwóch materaców oddzielnych. Korpus tego rodzaju umożliwia otwieranie komory na pościel pod każdym materacem osobno. W wersji BV jest to otwieranie z boku łóżka, w wersji NV otwieranie od strony nóg. Tego typu rozwiązanie umożliwia także zastosowanie innych rozwiązań, np. stelaży elektrycznych. Dla Państwa wygody ten korpus również jest oferowany z szerokością ramy 5 lub 8 cm, oraz wysokością 15, 30 lub 35 cm. Komora jest w tym rozwiązaniu przedzielona belką środową, a same materace są wpuszczane w korpus. Aby obliczyć szerokość łóżka musimy do rozmiaru obydwu materaców doliczyć szerokość ramy łóżka z każdego jego boku.

korpus

łóżka CORIUM UP Metal

Korpus łóżka CORIUM UP Metal, to model łóżek zaprojektowany dla tych, który łączy minimalizm rozmiarów zewnętrznych łóżka z możliwością przechowywania dodatkowej pościeli. Ten model łóżka z zewnątrz przypomina łóżko typu kontynentalnego, ale w środku korpusu zainstalowany jest pojemnik na pościel. Dzięki temu, Wasze łóżko będzie miało szerokość zewnętrzną równą szerokości wybranego materaca, czyli nie będzie miało żadnych wystających elementów ramy. Materac spierał będzie się częściowo na rami a częściowo na elastycznym stelażu, unoszonym do góry przy pomocy siłowników gazowych. Korpus łóżka CORIUM możemy wykonać też w wersji bez pojemnika na pościel, z możliwością zastosowania stelaży z naszej szerokiej oferty, także modeli z pełnym sterowaniem elektrycznym.