Materasso Materasso Wszystko w jednym miejscu

O Materasso

certyfikaty

certyfikaty

certyfikat
Certyfikowany system jakością według STN EN ISO 9001: 2009

Od ponad 10 lat MATERASSO Slovakia, sro przestrzega zasad systemu zarządzania jakością przy opracowywaniu, produkcji i sprzedaży materacy, materacy, koców, narzut, poduszek oraz produkcji i sprzedaży łóżek i ram łóżek. A wszystko to pod względem wymagań klientów, rozwoju rynku i nowych trendów materiałowych oraz zdrowego snu, ISO 9001, wymagań prawnych i innych.

certyfikat
Certyfikat nr 08 0403 T / ITC / a

Certyfikat wydany przez Instytut Certyfikacji Produktów Instytut Badań i Certyfikacji, Inc. (ITC) z siedzibą w Zlínie (Republika Czeska) potwierdza, że ​​prezes Coconut, sułtan hydrolatex plus, lateks sułtan, SOYACELL, prezes royal, Viscogreen, Natur biogreen , Admiral bio hydrolatex, Admiral bio-ex lateks, spełnia zasadnicze wymagania dyrektywy Rady 93/42 / EWG z 14 czerwca w sprawie wyrobów medycznych i odpowiednich europejskich norm zharmonizowanych.

certyfikat
Slovak Gold 2002

W lipcu 2002 r. Materasso, s. R. O., jako pierwszy producent materacy na Słowacji, otrzymał Cígler nr 21/2002 za dwa produkty, a mianowicie doskonały bio-materac i lateks Adamíra bio-ex.

Testy produkowanych materacy

Materiały stosowane na materace są dostarczane przez wybranych producentów z Czech, Austrii, Niemiec, Włoch i Słowacji. Poszczególne materace zostały przetestowane pod kątem:

  • Higieny i Toksykologii w Instytucie Medycyny Prewencyjnej i Klinicznej w Bratysławie
  • Zawartość chemiczna formaldehydu, metali lekkich i pH ekstraktu wodnego w teście
    laboratorium VÚTCH - CHEMITEX w Żylinie

Materac sprężynowy jako całość został przetestowany pod kątem:

  • właściwości mechaniczne (początkowa miękkość, całkowita deformacja i trwałość więcej informacji