Materasso Materasso Wszystko w jednym miejscu

O Materasso

Historia i teraźniejszość

Historia i teraźniejszość

Historia firmy Materasso Slovakia s.r.o. sięga roku 1995. Głównym celem produkcji od początku było wytwarzanie ergonomicznych materaców ortopedycznych i medycznych, poduszek oraz kołder i dekoracyjnych koców.

Stopniowo firma powiększała swój asortyment o produkcję łóżek kontynentalnych, designerskich łóżek tapicerowanych, zaawansowanych technologicznie stelaży pod materace, poduszek do siedzenia, zabawek i innych wyrobów z pian poliuteranowych. Stąd w 2009 roku uruchomiono nowoczesną tapicernię i stolarnię, pozwalającą nam na jeszcze lepsze zaspakajanie potrzeb rynku.

Produkujemy ponad
300 000 materaców rocznie
MATERASSO to jedyny producent materacy na Słowacji pracujący w systemie ISO, co gwarantuje wysoką jakość produkcji i obsługi Klienta od wstępnego przygotowania produkcji, po ekspedycję gotowego produktu do Klienta.

Na dziś dzień obsługujemy
70% rynku słowackiego,
Eksportuje również swoje produkty do Czech, Polski, Węgier, Rumunii, Austrii, Niemiec, Szwajcarii, Holandii, Finlandii, Danii, Wielkiej Brytanii, Chorwacji, Włoch, Ukrainy, Litwy, Rosji, RPA i Panamy.

Część naszych produktów
jest zarejestrowana jako wyroby medyczne I klasy
uprawniające do sprzedaży z obniżoną stawką podatku VAT.

Nasze łóżka i materace prezentujemy Państwu w ramach kilku kolekcji, specjalnie selekcjonowanych ze względu na potrzeby i wymagania Klienta końcowego: MATERASSO, MATERASSO Exclusive, FERRETI, kolekcja HOTELS COLLECTION , – skierowana do hoteli dbających o komfort i wygodę pobytu swoich Klientów.