Materasso Materasso Wszystko w jednym miejscu

O Materasso

Dlaczego Materasso

Dlaczego Materasso

Firma Materasso to przede wszystkim zespół profesjonalistów, z bogatym, wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie dostarczania Wam wysokiej klasy, komfortowych materaców ortopedycznych, designerskich łóżek i oraz innych akcesoriów, potrzebnych Wam dla zapewnienia sobie zdrowego snu.

Materasso, to producent oferujący produkty wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie ergonomii, jakości, nowoczesności zarówno stosowanych materiałów, jak i nowoczesności technologii produkcji.

Nasze materace prosto z serca Orawy Zakłady produkcyjne w miejscowości Oravské Veselé produkują ponad 300 000 materacy i ponad 70 000 krat lamelowych rocznie w różnych odmianach.

Kładziemy nacisk na wszystkie potrzeby klientów Indywidualne wymagania są dostosowane do właściwości ortopedycznych - twardości i elastyczności materaca, właściwości antyalergicznych, właściwości estetycznych - projekt materaca.

Posiadamy wiele certyfikatów i nagród Firma posiada wiele certyfikatów i nagród (Cigler, Zgoda Chief Health Officer Republiki Słowackiej pod nazwą „Medical Spring Mattress”

Przyczyniamy się do tego, aby współczesna osoba, która w inny sposób była narażona na wiele niekorzystnych wpływów, takich jak złe siedzenie lub brak ruchu, mogła odpocząć, zrelaksować się i zregenerować zdrowie.

Większość produkowanych materacy jest klasyfikowana przez Państwowy Instytut Kontroli Leków jako „Urządzenie medyczne”. MATERASSO to jedyny producent materacy na Słowacji pracujący w systemie ISO, który gwarantuje cały proces produkcyjny od etapu rozwoju do wysyłki do konsumenta.