MateracePiankowe Porównaj

VALMONT 18 H3

Kolekcja Feretti

TWARDSZY MATERAC Z DOSKONAŁYM PODPARCIEM KRĘGOSŁUPA Materac VALMONT jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy preferują twardsze spanie. Piana ELIOCELL o dużej gęstości podzielona jest na siedem stref, uwzględniających optymalne podparcie całego ciała.

18 cm 7 130 kg
Wysokość Fyziosystem Obciążenie Twardość
Gdzie kupić? Pokrowiec materaca

POKROWIEC MATERACA VALMONT Włókno TENCELL tworzy podstawę do dokładnego kontrolowania klimatu i odprowadzania wilgoci. Unikatowa struktura tkaniny jest wytworzona z włókien drewna, które wytwarzają przyjemny mikroklimat spania i przyjemność w kontakcie z nim. WYPEŁNIENIE WŁÓKNEM TYPU HOLLOW-FILL Puszyste włókno typu HOLLOW-FILL jest produkowane na bazie silikonu. Nadaje mu wyjątkową sprężystość, puszystość, przepuszcza powietrze i jest przewiewne. Zastosowana gramatura 300 gram na m² zwiększa komfort w użytkowaniu materaca. POKROWIEC WEWNĘTRZNY Z TKANINY ELASTAN Tkanina ELASTAN współpracuje z elastycznym wkładem materaca. Chroni wkład przed zabrudzeniami.

Rdzeń materaca
    WŁAŚCIWOŚCI WKŁADU MATERACA VALMONTWkład materaca VALMONT wykonany jest z piany ELIOCELL, której strukturę tworzą miliony mikropor. Zapewnia to lekkość, długą żywotność oraz stabilność materaca. Wkład jest zaprojektowany w siedem stref twardości. Wysoka gęstość piany ELIOCELL zapewnia optymalne podparcie całego ciała podczas snu. Materac jest idealny do zastosowania zarówno do statycznych, jak i regulowanych stelaży. Materac VALMONT jest produkowany w dwóch wersjach sztywności H3 / H5, a także w dwóch wysokościach 18 cm i 25 cm.
Parametry techniczne
Kolekcja Feretti
Wysokość 18 cm
Twardość
Fyziosystem 7 liczba stref sztywności
Obciążenie 130 kg
Rodzaj stelaża Tak
Pokrowiec pralny Tak, 60°C
Problemy zdrowotne Alergia, Ból w krzyżu, Pocenie się
Gwarancja (roku) 5
Kategoria